Szybki kontakt


ACCSER
Ul. Jutrzenka 3
62-090 Kiekrz

(+48) 608 465 280


Biuro Rachunkowe Poznań - O nas

Jesteśmy małą firmą rodzinną istniejącą od 2006 r. Accser tworzą osoby z wykształceniem w dziedzinach rachunkowości, podatków, finansów, zarządzania. Zespołem kieruje osoba posiadająca tytuł biegłego rewidenta oraz ACCA.

Osoby tworzące Accser posiadają bogate doświadczenie zdobyte w międzynarodowej firmie audytorskiej, firmach konsultingowych oraz prywatnych przedsiębiorstwach.

Jak pracujemy

Profesjonalizm
Naszym głównym celem jest satysfakcja Klienta. Dlatego szczególnie dbamy, aby usługi przez nas świadczone były na najwyższym poziomie. Cechuje nas rzetelność, dokładność i terminowość.

Indywidualne podejście
Oferujemy zaangażowanie w działalność Twojej firmy, poznajemy ją, rozumiemy procesy w niej zachodzące i jej specyfikę. Dzięki temu możemy odpowiednio dostosować ofertę naszych usług i efektywnie wspierać jej rozwój.

Elastyczność
Każda oferta jest inna, tak jak inna jest każda firma. Zakres naszych usług i sposób ich świadczenia dostosowujemy do potrzeb Twojej firmy.

Terminowość
Dbamy, aby nasi Klienci czuli się bezpiecznie w nieustannie zmieniającym się środowisku finansowym i podatkowym. Dlatego pomagamy rozwiązywać problemy Twojej firmy na bieżąco.

Poufność informacji
Wszystkie dane oraz informacje przekazywane naszej firmie traktujemy jako poufne.

Kompleksowość obsługi
Duża różnorodność oferowanych przez nas usług oraz współpraca z firmą audytorską, konsultingową oraz kancelarią prawną umożliwia nam kompleksową obsługę finansową Twojej firmy. Dzięki temu możemy skutecznie wspierać podejmowanie właściwych decyzji biznesowych.

Znajomość języków obcych
Rozmawiamy, prowadzimy korespondencję i sporządzamy sprawozdania w języku angielskim i niemieckim.

Projekt i realizacja: Drużyna A